Dlouhé řasy přirozenou cestou? Jde to!

Prodloužené řasy prostě frčí. Je to už nějaký ten pátek. Na Instáči je má snad každá druhá. Dokonce si je nechala udělat už i moje dlouholetá kamarádka, u které bych to nikdy netipovala. Já si ale pořád říkala, že jsou to vyhozené peníze a člověk si tím zbytečně zatěžuje své vlastní řasy. Navíc, nemám zase tak pidi řasy, abych si je musela prodloužit. A otravovat se pořád s tím docházením na dodělání, abych nechodila jak opelichané kuře….? No zkrátka mě od prodlužka odrazovalo hodně faktorů.

SOS Lash Booster

Nedávno mi do ruky přistál zajímavý produkt. Dostala jsem ho v krabičce kosmetiky od Krabička.cz. Jde o obnovující růstové sérum na řasy s regeneračním účinkem od Eveline Cosmetics – SOS Lash Booster. Když už jsem ho měla, tak proč ho nezkusit. Vlastně mě to lákalo už nějakou dobu, zkusit něčím podobným podpořit růst řas. Používám ho druhý týden večer po odlíčení a ráno před nanesením řasenky a voala, řasy mám opravdu delší. SOS Lash Booster stojí kolem 130 Kč, takže to není ani žádný velký zásah do peněženky.

Chanel Inimitable Intense

Navíc je super i jako podklad před nanesením řasenky. Řasy totiž ještě víc prodlouží a zahustí. Aplikuju ho vždy po nanesení očních linek. Potom si jdu udělat vlasy… a pak se vrátím a na řasy dodělám řasenku. Tu mám samozřejmě taky svou oblíbenou, která řasy hezky odděluje. Na gumové kartáčky, které má jak sérum, tak řasenka. Mojí aktuální oblíbenkyní je Chanel Inimitable Intense pro objem. Patří sice k dražším, na elnino.cz ji seženete kolem 800, ale nedám na ni dopustit! Navíc ji mám už poměrně dlouho a furt funguje v pohodě!

One Reply to “Dlouhé řasy přirozenou cestou? Jde to!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *