Fialová elegance – Blyštivý šperk a parfém, za jehož vůní se otočí opravdu každý!

Ať jsou Vánoce, Valentýn, 1. máj, svátek, narozeniny… a nebo jen tak… muži si často lámou s tím, co dát ženě za dárek, a nejen oni, i ženy často přemýšlí, co koupit sestře, dceři, mamince… Nějaký ten tip se vždycky hodí, né že ne. Kytka, bomboniéra nějaká ta kosmetika… a co třeba opravdu perfektní vůně, za kterou se každý zaručeně otočí anebo šperk, s kterým se každá bude cítit jako princezna?

Tohle je doslova „fialová“ dvojice, kterou mohu vřele doporučit, pokud chcete udělat radost nějaké ženě, nebo sobě, jste-li žena. Parfém, který voní snad opravdu každému a všichni se vás budou ptát, co že to je za vůni… Nebo krásný blyštivý šperk, který vypadá opravdu honosně a nádherně, ale zároveň velmi jemně.

Šperky s ametystem od Juvelora

Krásný šperk ženu nikdy neurazí, ba naopak. A co takhle vybrat nějaký originální, opravdu elegantní? Takové nabízí například Juvelora. Mají ověřené šperky ze stříbra a oceli s krásnými kamínky různých barev. Vše se nádherně blyští, že oči přecházejí. Vzhled šperků je moderní, ale zároveň osvědčený. Určitě neurazí žádnou ženu v jakémkoliv věku. Myslím si, že šperky od této firmy jsou velmi honosné, ale zároveň jemné. Nabízejí šperky, co se hodí pro zvláštní příležitosti, i takové, které se dají nosit denně.

Skvělé je, že si šperk můžete pohodlně vybrat na internetu, kde jsou k němu napsané veškeré informace, a následně si jej nechat zaslat až domů. Přijde vám nádherně zabalený v elegantní krabičce s mašlí. Já mám od této značky moc hezké stříbrné náušnice s ametystem a zirkony okolo. V krabičce byly ještě v krásném elegantním pytlíčku. Zkrátka, aby dorazily v pořádku. Jsou překrásné a dají se nosit ke zvláštní příležitosti, i jen tak k elegantnějšímu outfitu. A ten jejich lesk!!! Nádhera! Navíc miluji fialovou a ametyst prý je také barva mého znamení – Vodnář. Takže prostě něco pro mne. Fialová se také také kombinovat s mnoha barvami. Hodí se krásně k černé, bílé, růžové, modré, ale třeba i ke žluté… Pokud by vám nevyhovovala fialová, samozřejmě Juvelora nabízí mnoho jiných barevných kamenů. Ale ta fialová má prostě něco do sebe!

 

Parfém Alien od Thierryho Muglera

Pokud byste rádi ženě pořídili parfém, sama za sebe doporučuji Aliena. To je můj velký favorit a nesetkala jsme se ještě s nikým, komu by nevoněl. Už jsem ho měla dvakrát a vždy jsem s ním sklízela úspěch. Stačí stříknout jen trošičku a krásně voní. Neustále se mě někdo ptá, copak za parfém to používám, že moc krásně voní. A většinou to byl právě Alien. Fialová honosná lahvička v sobě skrývá nádhernou příjemnou jemnou vůni, která neurazí snad nikoho. Je vážně prvotřídní! Thierry Mugler s tímto kouskem udělal skvělý tah a do dnes se mu velmi dobře prodává. Věřím, že pokud ho jednou vyzkoušíte, podlehnete mu. Podle mne je to sázka na jistotu, pokud byste někomu chtěli koupit parfém a nevěděli, jaký… Opravdu neznám nikoho, kdo by řekl, že mu nevoní. Naopak, i když jsme kolem někoho prošla nastříkaná Alienem, ptali se mě, co to je za krásnou vůni, že ji cítí už na dálku. A kde ho sehnat? Snad v každé parfumeriích Marionnaud, Sephora i v dalších.

A kdo že je ten Thierry Mugler? Zjistila jsem, že ač je tento návrhář poměrně úspěšný a slavný, u nás o něm skoro nikdo neví. Takže když řeknu, že používám parfém od Thierry Mugler, lidé řeknou spíše aha… a zamyslí se… A já vždy vidím, že absolutně netuší, která bije. Takže, Thierry Mugler v roce 1973 otevřel v Paříži svůj první salón. Specializoval se hlavně na Francouzsky a snažil se jít tak trochu proti aktuálním trendům. Na poli módy a doplňků se stal velmi slavným a úspěšným. Svou image na jeho návrzích staví třeba Beyoncé. Co se týče parfémů, zde si dával Mugler trochu na čas a s prvním přišel až v roce 1992. Aliena vydal ale až v roce 2005. Kromě Aliena patří mezi jeho velké úspěchy řada Angel. Právě ta byla jeho první vůní, s kterou do světa parfémů vešel. Obsahuje kombinaci pralinky a čokolády a pačuli. Milují ji například Hillary Clinton jeho Eva Mendes. V roce 1996 pak přišel i s mužskou verzí. I ten jsem měla možnost vyzkoušet a voněl krásně, ale Alien mě zaujal o dost víc.

4 Replies to “Fialová elegance – Blyštivý šperk a parfém, za jehož vůní se otočí opravdu každý!

  1. Tyjo, fialovou barvu nemám vůbec ráda, ale tady na těch náušnicích se mi moc líbí :)) a ta voňavka vypadá dobře, od Thierryho Muglara jsem měla Angel a jednu dobu jsem nenosila nic jiného!:D:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *