#INSTA TIP: Aplikace, které vylepší vaše stories

Už nestačí mít jen hezké a vystajlované fotky ve feedu. Na Instagramu čím dál tím více lidí využívá stories a tak se Influenceři i firmy snaží, aby vypadaly dobře i jejich 24hodinnové příspěvky. Čím originálnější a designově hezčí, tím lépe. Na vylepšení stories existuje už řada aplikací, které vám pomohou vylepšit jejich vzhled, můžete do jednoho stories vložit více fotografií, hezčí text nebo dokonce video prezentaci fotek. Já jich používám rovnou několik.

 

UNFOLD

S touto appkou jsem začínala jako první. Je hodně obyčejná, a pokud od ní chcete něco víc, musíte si připlatit. Já si ale vystačím s tím, co nabízí zadarmo a když chci něco víc, mám další aplikace. Unfold je super na to, když chcete do jednoho příběhu vložit několik fotek nebo fotky a videa současně. Přes aplikaci můžete vkládat i popisky – na výběr je velké množství fontů.

 

STORY ART

Další skvělou aplikací je Story Art. Najdete tu spousty skvělých tematických šablon s nejrůznějšími motivy. V každém stylu je několik verzí. Dokonce se aktualizují podle aktuálního období. Během Valentýna například přibyly šablony se srdíčky, během oslav čínského nového roku zase šablony v čínském stylu. V zimě krásné zimní a na Vánoce s vánočními motivy. Opět můžete vkládat fotky i videa. Akorát tu mám problém občas s uložením listu s dvěma videi. Je lepší proto dávat jen jedno.

Za peníze si opět můžete dokoupit další uzamčené designy, ale zdarma je jich tu spousta a myslím, že to stačí. A pokud to nestačí a přeci jen chcete použít ten placený, dá se to snadno obejít. Sice bez videí, ale s obrázky to jde v pohodě. Prostě si vyberete design, vložíte fotky a pak vystřihnete pomocí výřezu obrazovky.

Kromě šablon pro fotky a videa, jsou tu také pěkné šablony určené jen pro text. Pokud tedy chcete ve stories svým sledujícím něco sdělit a chcete, aby to vypadalo hezky, je tohle super varianta. Navíc můžete u všech motivů měnit barvy.

 

MO STORY

Třetí aplikací je Mo Story, což je skvělá aplikace, která dělá krátké video prezentace. Můžete tak fotky nebo svá sdělení ve stories krásně oživit. Fotky se ve slidu příběhu hezky odprezentují a vaše sledující bude bavit sledovat storýčka víc, než předtím.

Opět je tu velké množství uzamčených animací, které odemknete, když zaplatíte. Pokud tedy chcete víc, musíte si občas sáhnout do peněženky. Dá se s tím ale hezky fungovat i bez toho. Nabídka je docela velká. A když to budete střídat s ostatními aplikacemi, určitě vás šablony neomrzí.

2 Replies to “#INSTA TIP: Aplikace, které vylepší vaše stories

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *