Konečně pořádný pudr – Estée Lauder

Občas mám docela problém s tím, vybrat pudr, který na mně nebude vypadat oranžově nebo moc tmavě, ačkoliv sám od sebe se zdá být poměrně světlý. Dál jsou také některé pudry hrozně vidět, jako byste si posypaly obličej práškem… a přináší i další nešvary. Většina z nás to zná.

Jeden čas jsem pudr ani nepoužívala, protože mi skoro žádný z těch, co jsem nakoupila a měla doma nevyhovoval. Ve spolupráci s Elnino.cz jsem ale dostala možnost vyzkoušet nějaké produkty a řekla jsem si, co třeba nějaký od Estée Lauder? Viděla jsem, že ho používá hodně známých osobností nebo blogerek. Používá ho třeba i Monika Leová, která si ho chválí. A tak jsem po něm sáhla.

 Estée Lauder

Estée Lauder Set.Blur.Finish Perfecting Pressed Powder – jak zní celý jeho název – je fajn. Od té doby co ho mám, naučila jsme se ho občas házet i do kabelky a přepudrovat se během dne, což jsem až do teď NIKDY nedělala. Hlavně mi fakt dost pudrů nevyhovovalo. Tenhle ale není vidět. Hezky se spojí s make-upem, zafixuje ho a nevíte, že ho máte. Přizpůsobuje se navíc tónu pleti, takže za mne další pozitivum. Hezky sjednocuje, zmatňuje, make-up pak déle drží, je lehounký. Pro mne přesně to, co od pudru očekávám.

Co je jeho mínus, je rozhodně cena, která určitě odradí spoustu žen. Ne každému se chce dávat za pudr přes 800 stovek. Na druhou stranu je to investice na dlouhou dobu. Já ho používám od poloviny února 2019 denně, někdy i víckrát denně. Stále je plný. Předpokládám, že když ho někde nerozsypu, budu ho mít klidně rok nebo víc.

Na víc info o pudru mrknětě na elnino.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *