Nejlepší fix na oční linky, který nevysychá!

Oční linky jsou moderní a spousta z nás si je dělá dnes a denně. Jenomže najít ty správné tekuté linky, je vážně oříšek. Od svých 16, nebo kdy jsem se to vlastně začala trošku malovat, jsem vždy řešila jeden problém – dobře se mi kreslí s fixem, ale vždycky hned vyschne! Znáte to určitě taky.

Spousta mých kamarádek pak říká, že raději použijí kajalovou tužku, tekuté linky, s kterýma to ale chce dost šikovnosti, nebo gel. Fixy by byly na nanášení nejsnadnější, kdyby ale po dvou použitích nevyschly, nebo nepřestal malovat jejich hrot.

Vyzkoušela jsem spousty fixů na oční linky a vždy jsem měla vážně špatnou zkušenost. Hrot malovat vždy při první aplikaci, pak se zanesl pudrem, stínama, make-upem, nebo prostě vyschl. A tou tlustou částí si moc tenkou linku neuděláte!

V mých 28 letech se ale stal zázrak! Objevila jsem konečně pořádný fix na oční linky, který nevysychá. Používám ho už víc jak 2 měsíce a pořád krásně maluje. Je to Clinique Pretty Easy. Sytá barva, precizní nanášení, nedrolí se, neroztírá se, nemám půlku linky pryč, když mi slzí oči! Prostě pecka!

A víte, proč stále kreslí i na tom nejtenčím místě? Hrot není totiž žádná houbička, molitan ani nic podobného, co má většina fix – je to zkrátka štěteček – tenký a špičatý. Jemné chloupky ale drží u sebe, nijak se netřepí. Hrot je stále pěkně ostrý a barva prosákne krásně až do nejtenčího bodu. Krásně se s ní tedy dělají tenké i tlustší linky.

Cena mezi 400 až 500 Kč se může zdát dost, ale tahle koupě vážně stojí za to. Vydrží vám totiž fakt dlouho. A přiznejme si, klik jste dohromady utratily za všechny různé fixy na oční linky, které jste použily asi tak dvakrát?

Mám ho z elnino.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *