#SAZIMTEDYJSEM – S Yves Rocher jsme vysázeli les

V pátek 5. dubna jsme se s dalšíma holčinama zúčastnily úžasné akce od Yves Rocher. Vyjely jsme do lesa sázet stromečky. Společnými silami jsme vytvořily kus nového lesa.

V rámci iniciativy Sázejme pro planetu vysazuje Nadace Yves Rocher ve spolupráci s nevládními neziskovými organizacemi stromy po celém světě. Do roku 2020 se nadace zavázala dosáhnout cíle 100 milionů zasazených stromů. Já a další slečny – novinářky, influencerky, blogerky – jsme měly možnost s tím Yves Rocher pomoci.

Užitečný den v lese

Ráno v 9:45 jsme měly sraz u obchodu Yves Rocher na Hlavním nádraží. Odtamtud nás zavezli na sever Čech k Doksům na Českolipsku, kde před časem stromy napadli kůrovci. V autobuse jsme dostali dobrou svačinku, nějaké miniaturky produktů Yves Rocher I Love My Planet a také pláštěnku a rukavice na práci. Na místě nám ještě rozdali mikiny s nápisem I Love My Planet.

V lese na nás čekal i úžasný catering a moc dobrým jídlem. Do dvojic jsme dostaly stromky, jehličnaté i listnaté, do ruky motyko-sekyry a šlo se na věc. Společnými silami jsme s holkama vysázely kolem tisícovky nových stromků.

Nakonec jsme si na některé z nich mohly přivázat cedulky se svým jménem nebo s věnováním, pro koho jsme strom sázely. Kolem 16. hodiny jsme se pak vydaly zpátky do Prahy… unavené, ale s dobrým pocitem.

Víc takových akcí. Bylo to super a děkuji Yves Rocher za pozvání 🙂

Zasaďte si taky strom

Mimochodem, iniciativu Yves Rocher můžete podpořit i vy. Zakoupením produktu s označením I Love My Planet darujete život jednomu novému stromku. Za každý koupený produkt s tímto logem je zasazen jeden strom.

3 Replies to “#SAZIMTEDYJSEM – S Yves Rocher jsme vysázeli les

  1. No, tak tenhle projekt zní moc sympaticky 🙂 Líbí se mi, když takto velké společnosti podporují smysluplné projekty na ochranu životního prostředí, sama se snažím žít co nejvíce „zeleně“, takže tuhle snahu opravdu moc oceňuji. Muselo být super zúčastnit se něčeho takového a ta mikča je suprová! ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *