Recenze: Make-up CLINIQUE even better

Už jsem zkoušela různé make-upy a poté, co jsme konečně našla svého oblíbence Dioer Forever, se rozhodli ho stáhnout z prodeje a udělat nové složení. Chvíli se tedy neprodával a já si řekla, že musím najít náhradu, než zase bude v oběhu. A našla! Vyzkoušela jsem CLINIQUE even better SPF 15 a jsem naprosto spokojená!

Nejen, že krásně kryje, ale také hezky vyhlazuje. Přizpůsobí se tónu pleti, takže vůbec není znatelný. Nedělá žádné fleky, nedrolí se, pleť nezatěžuje, zkrátka krásně padne. A krásně projasní. K dispozici je v mnoha odstínech. Já osobně mám odstín Ivory.

Na svém webu tedy CLINIQUE slibuje ještě, že bude vaše pleť i bez make-upu prozářená, sjednocená a pigmentové skvrny budou výrazně redukovány. Viditelné výsledky prý zaznamenáte za pouhých 4 až 6 týdnů. Tohle však potvrdit nemůžu. Zdá se mi, že mám pleť tak nějak pořád stejnou bez make-upu. Špatná rozhodně není, ale to bude i geny, tím, že se pravidelně odličuji a pečujícími přípravky pro pleť. Rozhodně mi nepřijde díky tomu make-upu více sjednocená nebo, že by mi zmizely nějaké pigmentové skvrnky, když na sobě make-up nemám. Každopádně, neočekávám, že by make-up udělal nějaké zázraky na pleti samotné, že by bez něj vypadala dokonale. To bychom ho pak nemuseli už dál používat.

Mně tenhle make-up vyhovuje. Navíc se s ním velmi dobře pracuje. Divím se, že mi vydržel docela dlouho. Mám ho už 4 měsíce a pořád není lahvička prázdná. A to se zdá, že je extra malá, na to, že stojí 900 Kč. Má totiž jen 30 ml. Ale zase je to fajn balení na cesty. Navíc je plastová, takže krásně lehounká, což sice moc nepomáhá přírodě (a teď mě asi bio lidi a zarytí antiplasťáci ukamenují), ale do kabelky lepší než těžká skleněná lahvička.

Make-up fixuji pudrem Estée Lauder, o kterém jsem psala v jednom z minulých článků. Společně jde o opravdu perfektní combo, které mi vyhovuje.

Příště se těším, až vyzkouším nový Forever od Dioru, protože má být lepší, než ten předchozí. A tne byl sám o sobě už dost super!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *