RECENZE: Testovala jsem produkty BIO kosmetiky Nobilis Tilia

Před časem jsem k testování dostala další výrovky od výrobce BIO kosmetiky Nobilis Tilia. Minulý rok jsem zkoušela jejich lipovou řadu, která byla výborná a moc mi vyhovovala. Víc si o ní můžete přečíst v předchozím článku. Nyní jsem vyzkoušela sprchový gel, šampón, krém na oční okolí a krém na ruce. Tady je recenze:

Jemný krém na ruce

Úžasný krém na ruce, který jsem si velmi oblíbila. Měla jsem ho u postele a používala každý den. velké plus je, ž je v pumpičce, takže se skvěle dávkuje. Stačilo jednou zmáčknout a na ruce jsme měla dostatečné množství krému. Je lehounký. Krásně se vstřebává, nemastí, hezky hydratuje a zjemňuje pokožku rukou. Jsem ten typ člověka, co neustále trpí pocitem suchých rukou. Tento krém pro mne byl absolutně vyhovující. Bohužel už mi došel, ale určitě jsem neměla naposledy.

Sprchový gel  Radost ze života

O sprchovém gelu toho není moc co psát. Tak to vezmu ve zkratce. Díky obsaženým éterickým olejům krásně volní. Má takovou jemnou přírodní vůni. V této kompozici se v aromaterapii používají pro uvolnění tvořivosti, zlepšení intuice a přinášejí pocit radosti a optimismu, uvádí na svém webu výrobce. Název Radost ze života pro něj tedy skvěle sedí! Mám k němu asi jen jednu výhradu, a to je fakt, že docela málo pění, takže ho člověk spotřebuje trochu rychleji, protože vás to pak nutí, použít větší množství.

Arganový oční krém

Musím přiznat, že jsem tenhle krémík všehovšudy použila asi 5x. Krémy na oční okolí používám jen zřídka. I když bych asi měla víc. Jsem na to ale lempl! Výrobce slibuje zjemnění drobných vrásek, což za těch pár použití moc nedokážu zhodnotit. Oční okolí se mi zdálo ale hebčí a hydratované. Hezky se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, jako některé jiné krémy, které jsem na okolí očí měla možnost vyzkoušet.

Šampon na objem

Mám jemné vlasy a tohle je jeden z těch šampónů, co mi na ně opravdu skvěle vyhovuje! Účinné látky z myrhové pryskyřice obalí vlas a ten je díky tomu pevnější. Opravdu vlasy působí větším dojmem. Mám ráda takový ten pocit, když cítím, že mám vlasy opravdu umyté. To znamená, že jsou na dotyk jakoby hrubší. Normálně je mám hodně jemné a hladké, díky čemuž pak vypadají zplihlejší. Zároveň ale necítím, že bych je měla po použití nějak vysušené. Hezky se lesknou a mám pocit, jakoby byly pevnější. Šampon by měl působit i proti lupům, ale to neposoudím, protože žádné nemám. Nevýhodou se může zdát dvoufázové použití, přičemž šampón rychleji spotřebujete.. Ovšem, stačí ho maličko a krásně se napění, takže není čeho se bát.

Postup použití doporučený od výrobce – Naneste na vlhké vlasy, nechte několik vteřin působit a omyjte. Naneste znovu malé množství šamponu a jemnou masáží vytvořte hustou pěnu, která vlasy výborně zbaví nečistot a mastnoty. Omyjte. Vlasy nejlépe rozčešete až po vysušení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *