Valentýn se blíží – Tipy na originální dárky, které potěší

Každý rok se 14. února slaví svátek zamilovaných – Valentýn. A jinak tomu není ani letos. Partneři si mezi sebou vyměňují sladkosti, květiny a jiné dárky – to vše ve jménu svatého Valentýna. Občas je ale dost těžké vymyslet, co své drahé polovičce k Valentýnu dát. Tady je pár originálních tipů:

 

Květiny – ale ne ledajaké!

Samozřejmě, že žádnou ženu (i když našly by se výjimky) neurazí květina. Při jejím výběru by se ale pánové mohli občas trochu snažit a vybrat nějakou hezkou a originální. Samozřejmě, že pokud žena od partnera nedostává květiny často (a některé téměř vůbec, že), bude ráda i za jednu úplně obyčejnou růži nebo klidně kopretinu. Ale proč jí neudělat radost a nedat si záležet s výběrem opravdu hezké kytice?

Pokud jste z Prahy, krásné a velmi originální květiny najdete například v květinářství na náměstí Jiřího z Poděbrad – Květiny na Jiřáku. Poměrně nový obchůdek byl otevřen v roce 2017 a zaměřuje se na vázání květin v lučním stylu. Jejich kytice působí velmi něžně, romanticky, elegantně a neokoukaným dojmem. Kromě květin v obchůdku najdete i pěkné bytové doplňky.

kytice z tohoto květinářství určitě neurazí žádnou ženu, ba naopak – určitě ji nadchne svou originalitou a uchvátí svou krásou. Zapomeňte na kytku z obchoďáku, benzinky nebo okoukané kytice, které mají téměř všude stejné, vsaďte na originalitu a styl! Více info na kvetinynajiraku.cz.

 

Jahody v čokoládě – originální sladké potěšení

Originální sladké potěšení seženete například u Choco Fleurs.  Každý rok na Valentýna připravují speciální edice jahod v čokoládě. Letos to jsou tato srdce. Zakoupit můžete malé s 10 jahodami za 450 Kč nebo velké s 18 jahodami za 750 Kč. Kromě toho vyrábějí například i kytice z jahod v čokoládě apod. Vše vypadá krásně a můžete si objednat verzi pro muže i pro ženu. Objednat byste si je měli dopředu. Na výrobu je potřeba totiž nějaká doba. Tak to nenechávejte na poslední chvíli.

Tyhle originální pochutiny, které lahodí nejen chuťovým pohárkům, ale i oku, jistě potěší snad každého. Jsou vyráběny z čerstvých jahod a prémiové belgické čokolády. Do ruky se vám dostanou vždy čerstvé. Vyrobeny jsou těsně před tím.

Srdce i jiné výrobky od Choco Fleurs dostanete řádně a pěkně zabalené, obvázané pěknou stužkou a k tomu i kartičku, kam můžete napsat věnování. Je to skvělý dárek nejen na Valentýna. Nápadité jahůdky zdobené čokoládou vám vyrobí na zakázku i k výročí, narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost. Co dalšího Choco Fleur nabízí a další informace najdete na jejich webu.

 

Lapač snů – pohladí duši a zkrášlí interiér

Od malých lapačů, které můžete nosit jako amulet, až po obrovská 30 nebo 50centrimetrová kola, které pochytají miliony špatných snů. Tyto ochranné amulety pocházející od severoamerických indiánů najdeme v různých velikostech, různých designech. Klidně si je můžete nechat udělat na přání podle své představy. Anebo jej zkuste sami vyrobit. Sice to dá práci, ale bude to od srdce. Nejen, že jde o originální dárek, který pohladí duši, můžete ho využít i jako krásnou dekoraci do bytu – například do ložnice.

Nádherné lapače snů dělá například Enny z Pavučiny snů. Pro jejich výrobu má mnoho krásných stužek, provázků, bavlnek, krajek, pírek, kamínků, korálků a dalších komponentů. Lapače z Pavučiny snů si můžete nechat vytvořit v mnoha barvách. Je jen na vás, jaké si zvolíte. Jsou dělané ručně – pečlivě s trpělivostí a láskou. Každý, který vytvoří, je originál!

Lapače snů pomáhají ke klidnému snění. Kruh, který tvoří základ každého lapače, představuje vesmír. Uprostřed je korálek nebo minerální kamínek, které symbolizují vlastní já člověka. Zlé sny by měly zabloudit v síti a k vašemu já se nedostanou. Důležitým komponentem je také peříčko – po něm se dobré a hezké sny sklouznou zpět do duše spícího.

 

Kosmetika – Krabička plná skvělých kousků

Jde o světle růžovou krabičku plnou kosmetiky. Každý měsíc má jiný obsah. Vždy překvapí a zároveň nadchne. Obsahuje kvalitní kosmetiku předních značek – dekorativní kosmetiku i pečující. Skvělé je, že obsah krabičky vyjde levněji, než pokud byste kupovali každý produkt zvlášť. A ne, opravdu v ní nejsou jen vzorečky a pidi balení, ale plnohodnotné produkty v plné velikosti.

Pokud tedy některý z pánů přemýšlí na Valentýna o koupi kosmetiky, jenomže si neví rady, Krabička je určitě skvělou volbou. Produkty vyberou za vás. Garantují spokojenost! Ke krabičce můžete nechat dokonce připojit vzkaz. Uvnitř se nachází obálka, do které vám výrobce vloží vzkaz, který budete chtít. Není tedy problém přidat věnování. 😉

Více o Krabičce najdete na tvojekrabicka.cz.

 

Srdce Lindor – Lahodná čokoláda od švýcarských mistrů

Pokud sázíte na klasiku anebo už nestíháte vymýšlet nic jiného, složitějšího, můžete své drahé polovičce koupit čokoládu… Pokud tedy zrovna nedrží dietu! Co takhle sáhnout po té nejlepší? Výrobce prémiové čokolády Lindt si pro své zákazníky pravidelně každý rok připravuje speciální valentýnské bonboniéry Lindor. Letos je to kovová krabička ve tvaru srdíčka, uvnitř které se skrývají lahodné čokoládové kuličky.

Tahle čokoláda nikdy neomrzí. Pohladí po duši a rozplyne se na jazyku. Kuličky jsou vyrobeny z mléčné čokolády a mléčného krému. Červenou plechovkovou dózu pak můžete použít na něco jiného, nebo ji znovu naplnit bonbóny Lindor.

Valentýnské srdce Lindor seženete téměř kdekoliv, takže pokud sháníte dárek na poslední chvíli, stačí prostě zajít někam do obchoďáku. 😉

 

Všechny produkty uvedené v článku jsem dostala jako barter.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *