TOP paletky na léto: The Balm Nude Beach, Born To Run a NAKED Ultraviolet

Je léto, slunce svítí a vy si užíváte horké letní dny u vody nebo výletujete s přáteli či rodinou. I v těchto dnech chcete vypadat dobře a dbáte o svůj vzhled. Jedním způsobem, jak dodat svému letnímu líčení šmrnc, jsou oční stíny.

Kdy jindy sáhnout po výrazných barvách, kterých jste se na své paletce celý rok nedotkly než v létě. A pokud si barvičkami přeci jen nejste jistá, k dostání je spousta nude (nahých) odstínů, díky kterým docílíte dokonale přirozeného vzhledu.

Nude není nuda

Tento způsob líčení vám pomůže podtrhnout přirozený vzhled a zvládnou ho i úplní začátečníci v práci s očními stíny. Na oči jsou v tomto případě nejlepší sypké stíny. Spousta značek už má dnes paletky obsahující pouze odstíny pro tento typ líčení.

Mým tipem je paletka Nude Beach od americké značky theBalm. Nejenže vás tato paletka potěší svým obalem, který vykouzlí úsměv na tváři. Ale také svým obsahem. Velmi dobře pigmentované nude odstíny doladí vaše sluncem políbené letní líčení. Všech 12 odstínů se dá perfektně kombinovat. Najdeme zde matné i třpytivé stíny a také štěteček pro jejich snadné nanášení. Netřpytivé stíny na očích drží perfektně celý den bez toho, aby se slévaly.  Pokud jsem použila třpytivý v kombinaci s matným, bylo to také OK. Samotný třpytivý se mi ale sléval. Třpytivé odstíny jsou sice méně výrazné než u některých jiných paletek, ale na denní líčení ideální. Paletka je sice trochu dražší, stojí kolem 650 Kč, ale moc fajn. Na léto ideální společník.

Něco mezi

Mým dalším tipem je paletka Born To Run od Urban Decay (1 320 Kč). Tahle značka je známá tím, že umí opravdu hodně dobré paletky, a tato není výjimkou. Obsahuje totiž vše, co potřebujete – 21 různých odstínů.

Hravě s ní vytvoříte neutrální look i odvážné a pořádně hravé líčení. Mezi odstíny najdete jak „nahé“ stíny, tak šílené barvy, na které má odvahu jen málokdo. Paletka je velmi dobře pigmentovaná a téměř nepráší. Na očích sedí perfektně. Sametová textura je velmi příjemná a dobře se s ní pracuje.

I když některé barvičky vypadají nenápadně, na víčku jsou krásně viditelné. Paletka je vzhledově úplně jiná než například proslulé NAKED paletky od stejné značky. Je v tenkém a lehkém plastovém obalu určená primárně na cesty s krásnými fotkami cest z celého světa. Velké zrcátko je příjemný bonus navíc. Za mne jedna z nejlepších paletek, co jsme za poslední dobu vyzkoušela.

Extravagance s Ultraviolet

Někdy je škoda nevyužít sílu zkrášlujících produktů, když jich je na trhu tolik. Někdy je potřeba pořádné drama a oživení, a na to jsou tu například oční stíny, které vás pořádně rozzáří. Letos v létě přichází čas na to pořádně si zařádit. Konečně využijete i ty oční stíny, kterých jste se v paletkách předtím ani nedotkly. Je to totiž trendy! Léto je navíc ideálním časem k experimentování s barvami.

I když letos nebudou žádné festivaly, na které byste se mohly z líčením pořádně vyřádit, můžete se výrazně nalíčit klidně i do ulic. K tmavým a výrazným stínům však zvolte méně výrazné rty, ať nevypadáte jako z cirkusu. V tomto případě platí, že všeho moc škodí.

Mým tipem pro pořádnou divočinu je paletka NAKED Ultraviolet od Urban Decay (1 400 Kč). Fialová letos frčí nejen v módě. Jde o zatím nejnovější přírůstek do rodiny NAKED. V paletce najdete 12 odstínů od přirozenějších po výrazné fialové barvy.

Kombinuje matné, metalické i třpytivé barvy, se kterými vykouzlíte dokonalý look pro každou příležitost. I když některé na paletce vypadají velmi tmavě, jejich pigmentace je o něco menší a na očích tedy vypadají trošku jinak. Přesto jsou však velmi pěkné a vypadají moc hezky. Některé využijete na svěží denní líčení, s jinými vytvoříte dramatické líčení třeba na letní večírek. Stíny se velmi dobře nanáší přiloženým oboustranným štětcem a perfektně drží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *