Tipy na dárky k Valentýnu

Jste muž a přemýšlíte, co koupit partnerce za dárek k Valentýnu? Anebo jste žena a přemýšlíte, co byste si k Valentýnu přála? Mám tu pár tipů na fajn dárky, které potěší dámy i pány.

Kytky jsou fajn a určitě potěší, zkuste ale nějakou hezkou, pěkně naaranžovanou v květináči. Ty řezané bohužel rychle zvadnou a je po srandě. Pokud si je tedy, například růže, neusušíme.

Pokud není kytka to pravé ořechové, ale zároveň chcete něco, co bude jako květiny hezky vonět, zkuste sáhnout po parfému. Mne v poslední době nejvíc oslovil Libre od Yves Saint Laurent. Je to nádherná vůně, která voní opravdu dlouho. Už dlouho se mi nestalo, že bych nějaký parfém cítila ještě večer, když jsem si ho nastříkala ráno.

Z kosmetiky může potěšit třeba i kvalitní pleťový krém. Osobně mohu doporučit například Esteé Lauder DayWear Advanced Multi Protection.

Pokud jste spíše pro společné zážitky, co třeba vyrazit někam na večeři. Já vím, je to klišé, a restaurace navíc bývají přeplněné k prasknutí. Nikdo ale neříká, že si večeři nemůžete udělat doma. Anebo si prostě rezervujte místo hodně dopředu. Na Národní Třídě se teď například otevřela nová restaurace v prvorepublikovém stylu Café Graff. Jídlo mají dobré a prostory… no zkrátka prvorepublikové. Skvělou atmosféru s výhledem na Karlům most nabízí zase Hergetova Cihelna.

Anebo zkuste jiný společný zážitek. Valentýn je bohužel v zimě, a tak se těžko hledají nějaké zajímavé varianty, co podniknout. Můžete jet na výlet, ale komu se chce být celý den v té zimě. Co takhle třeba nějaký wellness?

Potrpíte si na sladké? Nebo alespoň jeden z vás? Výborným dárkem může být i čokoláda. Čokoládové balíčky nabízí Captain Candy, Orion i Lindt. Já osobně miluji plechová srdce od Lindt, která jsou plná lahodných čokoládových bonbonů. No, však jsem na ně dávala tip už loni. Vedle nešlápnete ani košem plným jahod v čokoládě nebo kyticí z nich vytvořených. Výborné má třeba Frutiko.

Jestliže holdujete vínu, nemusíte se mačkat někde v baru či vinárně s mnoha dalšími zamilovanými páry. Objednejte si degustaci z nějakého slevového portálu anebo si ji rovnou udělejte doma. K tomu nějaký ten výtečný sýr a olivy. No proč ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *